Black Friday zbliża się wielkimi krokami, dlatego też MSI wypuścił kolejną promocję, która pozwoli nam uzyskać spory zwrot kosztów po zakupie konkretnych produktów.  Do zgarnięcia nawet 640zł!

Wraz ze zbliżającym się Black Friday, producent MSI postanowił znów zaskoczyć swoich klientów i przedstawił kolejną akcję promocyjną na zasadzie cashback’u. Wystarczy zakupić płytę główną, chłodzenie cieczą, wentylatory, zasilacz, obudowę lub wygodny fotel gamingowy, następnie zgłosić produkt na stronie producenta i można już cieszyć się zwrotem gotówki, który może osiągnąć nawet 640 złotych!  

Chłodzenie wodne objęte promocją: 

 

MAG CORE LIQUID 240R jest bardzo cichym chłodzeniem wodnym stworzonym dla wymagających użytkowników. Obrotowy blok głowicy pozwala na proste montowanie w dowolnym i wygodnym położeniu (możliwość obrotu do 270 stopni). Trójfazowy silnik jest niezwykle trwały i generuje jedynie minimalne drgania. Umieszczona w chłodnicy pompa pozytywnie wpływa na redukcję hałasu. Rurki skonstruowane z trzech warstw plastiku są odporne na odparowywanie cieczy. Bardzo efektownie wygląda podświetlenie ARGB umieszczone na fabrycznie zamontowanym wentylatorze.

Sprawdź chłodzenie wodne CORELIQUID 

 

Zasilacze biorące udział w akcji: 

 
Zasilacz MSI MPG A850GF idealnie nadaje się do nowoczesnych komputerów, w których istotna jest modularna konstrukcja, wysoka klasa podzespołów i najwyższa sprawność energetyczna. Komponent ten otrzymał certyfikat 80 Plus GOLD, co oznacza sprawność na poziomie do 90%. Modularne okablowanie umożliwia nam łatwy montaż i ograniczenie do minimum zbędnych przewodów. Producent daje 10-letnią gwarancję.

Sprawdź zasilacze MSI MPG 

Obudowy objęte promocją: 

MPG SEKIRA 500X to bardzo pojemna obudowa z rewelacyjnym designem. Otwierany na zatrzask panel boczny ze szkła hartowanego nie tylko dobrze wygląda, ale również pozwala na szybki dostęp do komponentów peceta. Fabrycznie znajdują się aż trzy wentylatory 200mm ARGB, jeden zwykły 200m oraz jeden 120 milimetrowy ARGB. Przekłada się to na rewelacyjną cyrkulację powietrza i bezpieczeństwo podzespołów. Wewnątrz znajdziemy miejsce na 4 dyski 3,5” oraz trzy 2,5 calowe. Specjalna szuflada na radiator chłodzenia wodnego ułatwia montaż.

Sprawdź obudowy MSI 

Fotele gamingowe, które biorą udział w promocji: 

 
MAG CH120 X to bardzo wygodny fotel dla każdego gracza ceniącego sobie ekskluzywność. Stalowa konstrukcja pokryta została specjalnie formowaną pianką, co przekłada się na bardzo wysoki komfort zarówno siedzenia jak i podparcia. Użytkownik do dyspozycji ma odchylenie do 180 stopni oraz regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki i podnoszone siedzisko. Pneumatyczny podnośnik wyróżnia się certyfikatem bezpieczeństwa. Kółka z poliuretanu sprawiają, iż ruch po podłożu staje się niesamowicie cichy i gładki.

Sprawdź fotele gamingowe MSI 

 

Warunki promocji 

W celu wzięcia udziału w promocji i odebrania swojego zwrotu pieniędzy należy zakupić jeden z produktów biorących udział w promocji, a następnie dopiero po dwóch tygodniach od jego zakupu zgłosić go na stronie producenta. Akcja trwa od 4 października do 30 listopada 2021r.