MSI wystartowało z kolejną promocją! Tym razem przy zakupie fotela dla graczy MSI MAG CH120 I otrzymamy chłodzenie wodne Cooler Master ML240R RGB o wartości aż 540 zł całkowicie za darmo!

Przyznać muszę, że to kolejna gruba promocja od MSI, wymagająca jednak nieco większej inwestycji. Mówimy bowiem o zakupie fotela dla graczy za 1199 zł. Jeśli jednak zdecydujemy się na niego, otrzymamy naprawdę solidne chłodzenie Cooler Master MasterLiquid ML240R RGB.

Promocja Blackwhite MSI MAG CH120 I

Szczegóły promocji

Promocja „Wygodne Chłodzenie” potrwa do 28 lutego 2021 roku. Obejmuje ona fotel MSI MAG CH120 I. Przy jego zakupie liczyć można na gratis w postaci chłodzenia wodnego Cooler Master MasterLiquid ML240R RGB o równowartości 540 zł. Można więc przyznać, że okazja godna uwagi, zwłaszcza jeżeli poszukujesz fotela dla graczy oraz wydajnego chłodzenia na procesor.

Aby odebrać nagrodę, wystarczy udać się na stronę promocji, kliknąć przycisk „Odbierz” oraz wypełnić formularz. Konieczne będzie także załączenie kopii dowodu zakupu. Producent zastrzega sobie 30 dni na weryfikację zgłoszenia.

Sprawdź fotel MSI CH120 I

MSI MAG CH120 I fotel

MSI CH120 I i Cooler Master ML240R

Warto wspomnieć nieco więcej o produkcie objętym promocją oraz nagrodzie, jaką możemy za jego kupno otrzymać. MSI MAG CH120 I to jeden z najnowszych foteli w ofercie MSI. Pochwalić się może metalową ramą oraz wysoką jakością wykonania, wraz z podłokietnikami 4D. Warto jednak zwrócić uwagę na obicie ze skóry PVC, która może nie przypasować wszystkim użytkownikom. Jest za to bardzo łatwa w czyszczeniu.

Cooler Master MasterLiquid Ml240R RGB

Chłodzenie AiO, które otrzymujemy w gratisie, to z kolei konstrukcja od Cooler Master. Wyposażona jest w chłodnicę 240 mm, na której zamontowano dwa wentylatory 120 mm z podświetleniem RGB. Kolorowe światła znajdziemy także na blokopompie. Szeroka kompatybilność oraz świetna kultura pracy to niewątpliwe atuty ML240R. Chłodzenie wyceniane jest na 540 złotych i pokrywa się to z jego rynkową ceną.

 

Kup fotel MSI CH120 I