• FORTRON 400W AURUM S 80PLUS GOLD

Stan Potestowy
Brak towaru
279.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 6
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 6
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 7
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 7.5
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 8.5
InPost Paczkomaty 24/7 8.99
Przesyłka Kurierska 12
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 15
Dostępność 0 szt.

AURUM S – to nowa seria zasilaczy, która składa się z doskonałej jakości komponentów. Opatentowany układ MIA IC™ gwarantuje najlepsze parametry i najwyższą ochronę Twojego systemu (OCP / OVP / SCP / OPP / UVP). AURUM S posiada certyfikat 80 PLUS ® Gold i ponad 90% sprawność. Zgodność z normą ErP 2013 ogranicza pobór energii w stanie czuwania do mniej niż 0.5W. Unikalny system chłodzenia czyni twój komputer chłodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Seria AURUM z MIA IC™ Technology zapewnia najlepszą wydajność i najwyższy poziom ochrony w systemie. Dzięki MIA™ Technology, która zredukowała ilość elementów, zasilacze stały się super wydajne i bezpieczne dla pozostałych podzespołów twojego komputera. Ponadto, nowa wentylacja w kształcie strzałek zapewnia niezwykłą wentylację i doskonałą skuteczność chłodzenia.

Opatentowany układ MIA IC™ dostarcza najlepsze osiągi i najwyższą ochronę twojego komputera. - Przez cały czas chip kontroluje i dokonuje korekt w zależności od obciążenia na wyjścia w celu osiągnięcia jak najlepszej sprawności. - Podwójne PFC i zabezpieczenie przeciw przepięciowe (OVP) zapewnia maksymalną ochronę dla kondensatorów. - Bezprądowe przełączanie PFC zapewnia minimalne straty energii. Zredukowana interferencja elektromagnetyczna i niskie falowanie przyczyniają się do wysokiej sprawności.

Aero dynamiczny system przepływu powietrza Unikalnie zaprojektowane otwory wspomagają odprowadzanie ciepłego powietrza na zewnątrz obudowy, czyniąc twój zasilacz chłodniejszym niż kiedykolwiek.

Prawdziwie pojedyncze linie +12V Zaprojektowane dla ,,prądożernych" kart graficznych. Dostarcza stabilną moc w każdych warunkach przeciążenia.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie